Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Přijďte se podívat na 21. mezinárodní stavební veletrh do Letňan, Hyperbydleni.cz

Přijďte se podívat na 21. mezinárodní stavební veletrh do Letňan

23.9.2010 | Jana Henychová | Veletrhy | Komentářů 0 |

V úterý 21. září byl zahájen 21. mezinárodní stavební veletrh v Pražském veletržním areálu Letňany, který potrvá až do soboty 25. září.

 

Přijďte se podívat na 21. mezinárodní stavební veletrh do Letňan, fotka

 

Jedná se o největší stavební veletrh s nejdelší tradicí v České republice. Koná se za účasti vybraných zahraničních vystavovatelů. Hosté se tak budou moci podívat na průřez všemi oblastmi stavebnictví, kterými jsou financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a další. Významnou úlohu zde hraje zastoupení investorů, developerů, výrobců, dodavatelů, řemeslníků a dalších z oborů souvisejících se stavebnictvím. Manuálně zruční zájemci a domácí kutilové si mohou odnést poznatky v podobě praktických ukázek stavebních řemesel, které potom mohou pro vlastní potřebu využít. Součástí výstavy je i odborný doprovodný program, který zahrnuje konference, semináře a workshopy. V souvislosti s touto akcí se také pořádají odborné celostátní soutěže.

Veletrh nabídl také novinky ze světa IT. Pro osoby pracující se stavebními informačními systémy se zrodil nový počítačový program. Jedná se o novou verzi CAD/BIM software ARCHline XP 2010, která poskytuje kromě vylepšení stávajících funkcí pro stavební projektování také nové funkce pro návrháře interiérů - konfigurátor skříní (tvorba možná i z fotografie), bytové doplňky (ubrusy, závěsy, rolety), nové grafické řešení pokládky obkladů a dlažeb, nová správa světelných zdrojů se skutečnými fyzikálními parametry, vylepšení importu knihoven z internetu a přímá návaznost na světové výrobce. ARCHline XP 2010 zavádí také nový nástroj pro modelování ploch volných tvarů zborcené plochy, opláštění fasád, prosklené stěny, zavěšené stěny nebo stanové konstrukce, zavěšené textilie a sluneční clony, kde se prolíná kombinace prostého modelování s parametrickým zadáváním detailů.

 

Přijďte se podívat na 21. mezinárodní stavební veletrh do Letňan, fotka

 

Jednou z novinek letošního stavebního veletrhu je cihelný blok pro vnější zděné konstrukce vysoce energeticky úsporných budov. Hodí se pro nízkoenergetické a pasivní domy. Při zachování nejčastěji používané tloušťky u vnějších cihelných zděných stěn zaručuje výbornou tepelnou ochranu budovy jak v zimním období, tak díky své tepelné setrvačnosti i v letním období. Z oblasti zahradní architektury vám zase můžeme nabídnout modely velkých trendových samozavlažovacích květináčů z polyetylénu. Vedle dvou tvarů kónických květníků ve třech velikostech uvádí společnost Floravil na trh dvě nové řady hranatých květinových nádob a to otevřené tvary Square a úzké vysoké nádoby Stark. Zajímavou novinkou je i květináč - lavička Sitting, který originálně doplní interiéry i exteriéry moderních budov i veřejná prostranství našich měst a obcí. Všechny nádoby jsou tvořeny ze dvou do sebe zapadajících částí obalu a květináče, které lze dvoubarevně přizpůsobit danému prostředí. Mají nízkou hmotnost, velký prostor pro substrát a jsou zcela recyklovatelné.

Na letošním ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH je pro návštěvníky připravena velmi atraktivní soutěž „Přijď a vyhraj dům“. Jeden z návštěvníků vyhraje cenu zvanou Milionový dům a to od společnosti AAA Thermohouses. Hlavní cenou je totiž stavebnice rodinného domu v hodnotě více než 1 000 000 Kč. Na základě platné vstupenky obdrží návštěvník v pokladně veletrhu FOR ARCH anketní lístek. Tento kompletně vyplní, nechá si ho potvrdit na expozici 1 E21 vystavovatele AAA Thermohouses, a vhodí ho do slosovacího boxu umístěného na stánku této společnosti. Zde také proběhne losování výherců, a to dne 25. 9. 2010 v 15:00 hodin.

Otevírací doba:

úterý – pátek : 10.00 - 18.00 hod.
sobota: 10.00 - 16.00 hod.

Cena vstupného:

Plné: 150,- Kč
Zlevněné (registrace po internetu): 120,- Kč
Zlevněné (studenti, důchodci): 70,- Kč
Rodinná vstupenka (2 dospělí a min. jedno dítě do 15 let): 300,- Kč
Dětská vstupenka (do 15 let): 10,- Kč
Pro školy se seznamem studentů: 10,- Kč - tuto hromadnou vstupenku je možno zakoupit pouze na dny 22. - 25. 9. 2010
Parkovné za osobní vozidlo: 150,- Kč
Katalog veletrhu: 100,- Kč

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách www.forarch.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Přijďte se podívat na 21. mezinárodní stavební veletrh do Letňan zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo