Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Koupelnový nábytek s vysokým leskem, Hyperbydleni.cz

Koupelnový nábytek s vysokým leskem

29.4.2011 | Jana Henychová | Veletrhy | Komentářů 0 |

Jak jsme vás informovali dříve, na brněnském výstavišti se uskutečnil veletrh MOBITEX, který přivítal návštěvníky ve dnech 12. – 16. dubna. Vybrali jsme pro vás několik typů na bezpečný nábytek s propracovaným designem, který uspokojí i náročného zákazníka. Chcete mít atraktivní koupelnu? Pak vás seznámíme vás dnes ojedinělou novinkou, která na našem trhu zatím nikde k vidění není.

 

Koupelnový nábytek s vysokým leskem, fotka

 

Jde o koupelnový nábytek, kde převažují skleněné plochy, kvalitní keramická umyvadla a dokonalé osvětlení. Při vývoji tohoto nábytku pracovníci výrobce, družstva Dřevojas Svitavy, spolupracovali se svým zastoupením ve Švýcarsku, ze kterého podnět na výrobu tohoto typu nábytku vzešel.

 

Koupelnový nábytek s vysokým leskem, fotka

 

Hlavními znaky jsou skleněné čelní plochy, které jsou převážně bílé, doplněné různými barevnými motivy. V budoucnu si zákazník bude moci vybrat motiv přímo sám, tedy bude zde kladen důraz na individualitu a originálnost každého kusu nábytku. Skleněné plochy podsvětlují LED diody. Čelní plochy jsou v převážném základu bílé. Další novinkou byl nový typ keramického umyvadla, které jistě získá na oblibě díky své velké praktické míse a celistvému modernímu vzhledu. Doplněním pak byly novinky z velmi lesklých až zrcadlových materiálů.

 

Koupelnový nábytek s vysokým leskem, fotkaPovrch nábytku tvoří novinka – materiál vyráběný pod názvem „Senosan“. Jedná se o folii z materiálu ABS. Obsahuje vrstvu akrylátu, který má za následek vysoký stupeň lesku. Lesk je srovnatelný se sklem nebo vysokým stříkaným leskem, cenově je ovšem přijatelnější. Za pomoci speciálního přípravku se dá velmi lehce renovovat. Z tohoto materiálu družstvo pro své zákazníky uvedlo na trh řady koupelnového nábytku Q MAX a ASTON.

 

Koupelnový nábytek s vysokým leskem, fotka

 

Veletrh MOBITEX představuje největší oborovou prezentaci nábytkářského průmyslu v České republice. MOBITEX a současně probíhající stavební veletrh IBF navštívilo 80 541 návštěvníků ze 22 zemí. Celkem 105 firem vystavovalo na čisté výstavní ploše 5365 metrů čtverečních. Garanty veletrhu byl Svaz českých a moravských výrobních družstev, Asociace českých nábytkářů, Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR a Cech čalouníků. Více o veletrhu lze najít na internetových stránkách www.mobitex.cz.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Koupelnový nábytek s vysokým leskem zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo