FOR INTERIOR 2011 - jednička mezi podzimními veletrhy bydlení

28.6.2011 | ABF | Veletrhy | Komentářů 0 |

Příznivci interiérového designu by si rozhodně neměli nechat ujít 2. ročník veletrhu FOR INTERIOR, který proběhne ve dnech 6. – 9. 10. 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. I přestože do jeho konání zbývá ještě pár měsíců, již nyní je na tento největší podzimní veletrh svého druhu v Praze přihlášeno mnoho významných firem v oboru. FOR INTERIOR doplní navíc další tři souběžně probíhající akce – veletrh dekorací FOR DECOR, veletrh dárkového zboží FOR PRESENT a veletrh gastronomického vybavení FOR GASTRO & HOTEL.

 

FOR INTERIOR 2011 - jednička mezi podzimními veletrhy bydlení, fotka

 

Všechny tyto veletrhy nabídnou návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek v úzce souvisejících oblastech. Druhý ročník veletrhu FOR INTERIOR bude ideální příležitostí k seznámení se s nejnovějšími trendy v oblasti bydlení a interiérového designu. Pořadatelé veletrhu chtějí v letošním roce navázat dva poslední interiérové veletrhy – loňský FOR INTERIOR a jarní FOR FURNITURE, kdy do Letňan zavítalo téměř 30.000 návštěvníků. Ke skutečnosti, že se veletrhům v Praze daří, jistě přispívá i zvolená lokalita. Praha jakožto významná obchodní křižovatka nabízí svým výstavištěm v Letňanech ideální prostor pro prezentaci a návštěvníkům bezproblémovou dopravní dostupnost. Letňanský veletržní areál má navíc bohatou minulost v pořádání veletrhů se zaměřením na bydlení a návštěvníci jsou tudíž zvyklí jej pravidelně navštěvovat. O velkém zájmu vystavovatelů účastnit se již zmíněného veletrhu svědčí skutečnost, že čtyři měsíce před jeho zahájením je obsazeno 80 % výstavní plochy a manažeři začínají pracovat na umístění jednotlivých expozic. Plocha veletrhu bude navíc rozšířena o novou halu 3. Vystavovatelé představí široké veřejnosti aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde bude nejen nábytek, ale také potřeby pro domácnost, dekorace do interiérů a mnoho dalšího. Své aktuální kolekce zde budou prezentovat například firmy Exit 112, Jitona, Kuchyně DIZ, Triant, Purtex, Jelínek, Woodface, DZP, Kuchyně Schmidt, Jech, Nábytek Rott, Stardeco, Jannai, Kamykdauen a desítky dalších, které se na veletrh přihlásily včas, čímž si zajistily kvalitní umístění.

 

FOR INTERIOR 2011 - jednička mezi podzimními veletrhy bydlení, fotka

 

Už loni se ukázalo, že uspořádat společně s veletrhem FOR INTERIOR další dvě výstavní akce bylo dobrou volbou. I proto jej tento rok doplní veletrh dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a veletrh reklamního a dárkového zboží FOR PRESENT. Novinkou podzimu 2011 bude 1. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL, který se pořádající veletržní správa ABF, a.s. rozhodla zařadit k trojici stávajících výstav na základě četných žádostí prestižních firem z oboru gastro a hotelového vybavení. Více informací o jednotlivých veletržních akcích najdete na stránkách www.forinterior.cz.

Největší vystavovatelé nábytku se zúčastní z pražských veletrhů pouze těch v Letňanech

Příliš mnoho veletrhů stejného zaměření vedlo vystavovatele z řad výrobců a prodejců nábytku z celé České republiky k založení Volného sdružení, které se dohodlo, že se bude účastnit pouze dvou pražských veletrhů. Konkrétně se jedná o jarní veletrh FOR FURNITURE a podzimní FOR INTERIOR, které v Pražském veletržním areálu Letňany pořádá společnost ABF, a.s.

Čtrnáct vystavovatelů s největší výstavní plochou na českých veletrzích se rozhodlo založit toto Volné sdružení vystavovatelů – obchodníků s nábytkem za účelem vyjasnění veletržní situace v Praze. Všem sdružených firmám vadilo, že je v hlavním městě spousta veletrhů se stejným zaměřením, což nebylo výhodné jak pro samotné vystavovatele, tak ani pro návštěvníky. Nábytkáři se proto rozhodli k razantnímu kroku účastnit se jen veletrhu nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR, který se koná začátkem října, a dále březnového veletrhu nábytku a nábytkového designu FOR FURNITURE. Na obdobně zaměřených pražských výstavách TENDENCE a PRAGOINTERIÉR se tito vystavovatelé neobjeví. K rozhodnutí Volného sdružení vystavovatelů se připojil i Slovenský svaz nábytkářů. Obě akce navíc podporuje i Asociace českých nábytkářů, která je největším a nejprestižnějším oborovým sdružením výrobců nábytku v České republice. Vystavovatelé při svém rozhodování ocenili kvalitu a dostupnost letňanského výstaviště i profesionalitu služeb společnosti ABF, a.s.

 

FOR INTERIOR 2011 - jednička mezi podzimními veletrhy bydlení, fotka

 

Kontakt:
Mgr. Markéta Matějková
PR, ABF, a.s.
Email: matejkova@abf.cz
Mobil: 604 624 358Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek FOR INTERIOR 2011 - jednička mezi podzimními veletrhy bydlení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo