Výstava BYDLENÍ, Nové projekty 2012

14.2.2012 | M.I.P. Group | Veletrhy | Komentářů 0 |

Výstava BYDLENÍ, Nové projekty se opět otvírá pro návštěvníky. V letošním roce dosáhla své plnoletosti.

 

Výstava BYDLENÍ, Nové projekty 2012, fotka

 

Významné společnosti opět představují nové příležitosti k pořízení vlastního bydlení, a chystají se tak učinit i na letošní výstavě Bydlení, nové projekty. Veletrh, který se uskuteční ve dnech 16. – 19. února na pražském výstavišti v Holešovicích, představí návštěvníkům nabídku nejen hotových nebo připravovaných bytů a domů, ale také možnosti jejich financování za účasti nejvýznamnějších firem z oboru.

Nejširší nabídka

Společnosti, které na výstavě bydlení prezentují svojí nabídku, pokrývají nejen Prahu, ale i Středočeský kraj, kde stále stoupá nabídka nových nemovitostí. Prezentovat tu budou dokonce i nemovitosti ze zahraničí. Návštěvníci budou mít možnost si vybrat jak z ekonomického, tak luxusního bydlení, které naplní požadavky těch nejnáročnějších. Ať už se chystáte nemovitost koupit, či si byt nebo dům pronajmout, na výstavě Bydlení naleznete vše, co potřebujete od nabídky přes informace jak postupovat a jak si správnou nemovitost vybrat, až po nabídku stavebního spoření a hypotéčních úvěrů od těch nejvýznamnějších společností na trhu.

Vystavovatelé budou na veletrhu představovat svojí aktuální nabídku projektů a služeb, což je jistě velkým lákadlem pro návštěvníky, kterých každoročně na tradiční akci zavítá několik desítek tisíc. Výstavy se zúčastní společnosti: Skanska a.s., divize Skanska Reality, Geosan Development, Impact-Corti, Ekospol, Design development, Byty Malešice, JRD a další. Realitní služby zajistí například: Evropa realitní kancelář a VK real. Hypotéky a další finanční služby nabídne: Modrá pyramida stavební spořitelna, Wüstenrot, Raiffeisen stavební spořitelna, ČSOB, Equa bank a další.

Odborné poradenství

Na otázky z oblasti nemovitostí a problematiky bydlení připravil pořadatel M.I.P. Group spolu s ARK ČR poradenské centrum. Je to skvělá možnost jak návštěvník může získat informace přímo od zdroje.

Soubor výstav

Souběžně s výstavou Bydlení probíhá i veletrh Pragointerier-New design, který se zaměřuje na vybavení interiérů a exteriérů prostorů pro bydlení. Ve dnech 16. - 19. února 2012 tak naleznete na výstavišti v Praze – Holešovicích vše, co potřebujete pro zařízení vysněného bydlení.

Brány holešovického výstaviště se otevřou ve čtvrtek 16. února v 10 hodin, výstava potrvá do neděle 19. února do 16 hodin.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Jana Loubková, project manager veletrhu, [email protected]Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Výstava BYDLENÍ, Nové projekty 2012 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo