25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT

20.3.2018 | Redakce | Veletrhy | Komentářů 0 |

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky z oboru stavebnictví, architektury, designu, nábytku a dalších odvětví pod jednou střechou a jaro co jaro prezentují novinky i trendy všem, kteří chtějí svoje bydlení vybavit a doladit do posledního detailu. Letos si veletrh FOR HABITAT pozval značky, které sbírají úspěchy jak doma, tak i v zahraničí.

Nevynechejte tedy tento jedinečný veletrh, který se koná od čtvrtka 22. do neděle 25. března 2018 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Slyšeli jste, že by Češi sklízeli slávu se svými produkty u vzdálených protinožců? ALUKOV, tradiční výrobce zastřešovacích systémů, získal nominaci na zlatou cenu Národního produktu od asociace SPASA Australia a díky této poctě se těší rostoucímu zájmu na tamním trhu. Kromě posuvných zastřešení teras CORSO, zastřešení bazénů a vířivých van vyrábí ALUKOV pro majitele restauračních zařízení variantu CORSO HORECA, která umožňuje flexibilně zastřešit zahrádku restaurace, hotelu nebo kavárny, rozšířit krytý prostor zařízení a zajistit tak vyšší návštěvnost i tržby za nepříznivého počasí.

25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, fotka

Rodinná firma DESJOYAUX nabízí svým zákazníkům bazény vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu. Těleso bazénu tvoří železobetonový monolitický skelet s životností srovnatelnou se základy domu. Díky unikátnímu způsobu výstavby je možno rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům klientů. Raritou jsou i bezkolejnicová zastřešení Desjoyaux, u kterých odpadá čistění kolejnic a okolí bazénu je vždy čisté a bezpečné.

Zlínská značka ALARIS přináší moderní řešení zastínění oken. Jsou to různé druhy slunolamů: vertikální, horizontální, pohyblivé, protidešťové žaluzie i pevné panely. Zajímavé jsou například protidešťové pergoly plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace nebo projekty dodávané na míru se záměrem designově ozvláštnit vzhled budovy.

Doručení vzorníků a dekorů až domů nebo odvoz starých dveří zcela zdarma poskytuje česká značka CAG, výrobce interiérových dveří, zárubní, dveřních doplňků a skříní na míru. Ekologické smrkové nebo dubové dřevo na dveřní rámy je použito pouze z trvale udržitelného lesního hospodářství, tedy systém, které přispívá a podporuje obnovu lesů a krajiny v České republice.

Na veletrhu se můžete s těmito, ale i stovkou dalších vybraných firem a značek pro interiéry a stavbu blíže seznámit. Inspirujte se, diskutujte s odborníky, navažte osobní kontakt před započetím Vaší stavby, rekonstrukce nebo přestavby.

25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, fotka

Charakteristika:

FOR HABITAT, veletrh zaměřený na bydlení, stavbu a rekonstrukci s tradicí 25 let, který je součástí souběhu jarních veletrhů FOR GARDEN, FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany
Kdy: 22.–25. 3. 2018

Odkaz: www.forhabitat.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo