Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí

18.4.2018 | | Veletrhy | Komentářů 0 |

Tradičně poslední dubnový den, který letos připadá na pondělí, opět vzplanou v areálu Sport Parku Liberec čarodějnické ohně. Oblíbené Čáry u arény obohatí sportovní program a soutěž ve víceboji pro školáky. V rámci víceboje si vyzkouší basketbal, lukostřelbu, hokejové dovednosti i cyklistickou překážkovou dráhu. Návštěvníci se mohou stejně jako minulý rok těšit i na pouťové atrakce. Vstup je pro všechny zdarma.

Bohatý sportovní program i ukázka první pomoci

Ve spolupráci s libereckým hokejbalovým klubem bude připraveno venkovní nafukovací hřiště, kde si zájemci mohou vyzkoušet dovednosti s hokejkou a případně sehrát i mini utkání. Přesnost střelby si procvičí na venkovní nafukovací střelnici. Nebude chybět ani trocha adrenalinu v podobě jízdy na čtyřkolkách od společnosti Warm Up. Akci zpestří stanice záchranného zdravotnického systému včetně polní ambulance a ukázka první pomoci od profesionálů z Českého Červeného kříže. Nezapomínáme ani na děti předškolního věku, pro které jsou připraveny interaktivní dílničky, dráha pro jízdu na tříkolkách a sportovní program.

Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, fotka

 

Malým i velkým návštěvníkům se představí sportovci a tanečníci centra A Styl Liberec. Večer po zapálení vatry zahraje již tradičně liberecká skupina Krakatit. Po setmění rozzáří noční oblohu velkolepý ohňostroj.

Sportovní Čáry u arény proběhnou stejně jako v minulých letech na travnatém prostoru atletického odhodiště v zadní části areálu Sport Parku Liberec. Na místě budou kromě velké vatry připravené i malé ohýnky na opékání a kdo si zapomene špekáček doma, může si jej zakoupit ve stánku s občerstvením. Stejně tak bude na místě možné zakoupit lampiony na společný průvod. Zaparkovat mohou návštěvníci zdarma na přilehlém centrálním parkovišti u Home Credit Areny. Přímo k areálu se dostanou také autobusovou linkou MHD č. 17.

Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, fotka

 

Organizátorem akce je Sport Park Liberec. Aktuální informace naleznete na webu www.sportparkliberec.cz nebo Facebooku Home Credit Areny.

Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, fotka

 

Čáry u arény 30. dubna

12:00 čarodějnická pouť

15:00 zahájení sportovního programu pro děti

19:30 lampionový průvod

20:00 zapálení vatry s čarodějnicí

20:15 koncert kapely KRAKATIT

21:30 ohňostroj

23:00 konec akce

Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo