Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi

11.12.2018 | Redakce | Veletrhy | Komentářů 0 |

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky, zábavu i 10 000 dárků

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA již podesáté. Oblíbená předvánoční akce se koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 a návštěvníkům se představí ve zcela nové koncepci. Jako inspirace na nákup vánočních dárků poslouží na místě až 10 000 tipů, o zábavu pro celou rodinu se v bohatém doprovodném programu postarají výtvarníci, umělci i slavné osobnosti. Vánoční náladu bude možné navodit i pomocí chuťových buněk – chybět totiž nebude ani speciální potravinová sekce.

Tradice v nové, originální koncepci – to bude jubilejní 10. ročník oblíbeného veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, který se koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. V prostředí velkolepých vánočních dekorací se budou moci návštěvníci seznámit s produkty tradičních českých výrobních firem, ale také s nezávislou autorskou sekcí módy, šperků a designu ve FASHION ZÓNĚ. Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK a na své si přijdou i milovníci vánoční gastronomie. VÁNOČNÍ HODY přinesou požitek chuťovým buňkám, organizátoři mysleli i na celiaky, proto nebude chybět ani Vánoční bezlepkový trh konající se 15. prosince.

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY přinesou nakupujícím tipy na vánoční dárky, ti budou moci vybírat až z 10 000 produktů na jednom místě. Poprvé v historii veletrhu bude připravena také sekce, kterou ocení fanoušci cyklistiky i aktivní rodiny s dětmi. Veletrh totiž bude při svém jubileu obohacen o novinku Kolo pod stromeček. Ta přinese široký výběr kol a cyklistických doplňků pro všechny věkové kategorie jezdců z řad amatérů i profesionálů.

Kreativní tvoření

Návštěvníci hledající inspiraci na tvorbu vánoční výzdoby budou moci nejen koupit vše potřebné pod jednou střechou, ale také si na místě vyzkoušet kreativní tvoření. To nabídne Kreativ market & Milujeme papír, v němž bude možné ověřit si tvůrčí schopnosti pod vedením odborníků. Nebude chybět také bohatý doprovodný program, kreativní workshopy nebo vzdělávací zóna. V rámci programu veletrhu vystoupí také známé tváře Iva Pazderková, Slávek Boura, Maxíci a mnoho dalších.

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY myslí také na všechny, kteří si nemohou Vánoce vychutnat v harmonickém prostředí domova. V rámci doprovodného programu nazvaného POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH tak organizátoři podpoří charitativní projekty, například Ulice dětem on Tour, Dejme šanci dětem, Nadání a dovednosti, Mezi námi mezigeneračně, pomoc FOD Klokánek. Příjemná podívaná bude také na hudební, taneční a sportovní vystoupení dětí a mládeže, dramatické kroužky, koledování a další.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo