Zelený svět 2010

7.6.2010 | Redakce | Veletrhy | Komentářů 0 |

Již 11. ročník zahradnického veletrhu "Zelený svět" se uskuteční ve dnech 03. - 04. 09. 2010, jak jinak nežli v Brně.

 
Již 11. ročník zahradnického veletrhu "Zelený svět" se uskuteční ve dnech 03. - 04. 09. 2010, jak jinak nežli v Brně. Pojďme se tedy společně podívat, co můžeme v letošním roce od tohoto odborného veletrhu očekávat.

Doprovodný program

 První veletržní den bude zahájen odborným přednáškovým seminářem jehož nosné téma obsáhne široké spektrum služeb v oboru zahradní architektury a krajinářství.
Tato akce by měla uspokojit poptávku po odborném školení na téma zlepšení životního prostředí měst a obcí, komunální techniky a nebo dotací EU. O spolupráci byla požádána za Svaz Zakládání a Údržby Zeleně paní Ing. Šimečková.
Rádi bychom tímto pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také především odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty a architekty, zástupce velkých stavebních firem a specializované firmy dle konkrétního tématu.

 

, fotka

 

Dočkáte se také tématické soutěže květinářských firem a to od 8,00 -10,00 hod. kdy proběhne prezentace firem autorsky pořádané soutěže “SVATEBNÍ KYTICE ROKU“ v rámci floristického doprovodného programu. Pořadatelem této soutěže pod záštitou Asociace zahradnického výstavnictví a Svazu květinářů a floristů jsou Ing. Marie Bittnerová – KREATIF a Kristína Dudová – VESTRA . Hodnotící komise vybere vítěze, který bude vyhlášen následující den v rámci floristického programu.

 

, fotka

 

A co můžete čekat dál?

Na otevřené ploše doprovodného programu proběhne odpolední odborný přednáškový blok a prezentace firem pro návštěvníky Zeleného světa.

Pozveme Vás také na floristickou expozici na Galerii, kde pod záštitou Svazu Květinářů a Floristů ČR bude probíhat v rámci speciální expozice vytvořené na ploše galerie živá prezentace projektu “TRENDY 2011“. Nejen zde se představí český reprezentant, který bude vybrán na EuropaCup 2011, ale také na hlavním předváděcím bloku odborného floristického semináře a to v sobotu 4.9.2010.

S dalšími podrobnostmi které se týkají náplně tohoto tradičního veletrhu se můžete seznamít na stránkách www.zelenysvet.info.

 
Zdroj: www.zelenysvet.info

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Zelený svět 2010 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »