Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma.

4.2.2011 | Omnis Olomouc a.s. | Veletrhy | Komentářů 0 |

Ve středu 2. března od 9 do 18 hodin a ve čtvrtek 3. března od 9 do 17 hodin se kulturní dům v Jihlavě již popáté přemění na velkolepé výstaviště. Vzhledem k velkému zájmu vystavovatelů se výstava nově rozšíří i do dalších přízemních prostor kulturního domu. Celý kulturní dům zaplní více než 70 firem z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Také díky seminářům probíhajícím souběžně s výstavou v domě kultury se každý návštěvník dozví spoustu novinek a z celé výstavy si odnese plno inspirace.

 

Co všechno návštěvníci mohou na výstavě vidět a na co se mohou výrobců a odborných prodejců zeptat, případně si přímo zakoupit?

Letošním hitem výstavy je vše, co souvisí s úsporou energie. Především se jedná o využití tepelných čerpadel a různých topných systémů, a dále o stavbu energeticky úsporných budov. Obě tato žhavá témata budou předmětem seminářů. Ve středu 2.března od 15 do 17 hodin se uskuteční seminář na téma řešení energeticky úsporných a pasivních domů, porovnání návrhu rodinných domů ve vyhovujícím a pasivní standardu, stavba nízkoenergetického a pasivního domu krok za krokem s příklady nejčastějších vad a na závěr financování výstavby pasivních domů. Ve čtvrtek 3. března od 15 do 17 hodin se návštěvníci blíže seznámí s tepelnými čerpadly v teorii praxi. Účast na seminářích je bezplatná a bez předchozího objednání.

 

Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě  STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma., fotka

 

Celkem se návštěvníkům představí více než 70 firem, což je dosud největší počet expozic na jihlavské výstavě Stavíme, bydlíme. Vystavovatelé ve svých expozicích představí nové stavební materiály, plastová okna, dveře nebo různé druhy podlah. Právě letošní tuhá zima nabádá k úsporám energie, které můžeme dosáhnout i u starších domů využitím zateplovacích systémů, speciálních fasádních omítek a obkladů. Přirozené teplo si vytvoříme v nabízených zahradních i interiérových krbech. Zajímavá expozice spojená se zimou je i expozice nabízející elektrické topné kabely a ochranu okapů před zamrznutím. Velká nabídka bude i v oblasti garážových vrat, pojezdových bran a stínící techniky jako jsou markýzy či žaluzie.

 

Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě  STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma., fotka

 

Pokud se návštěvník chce zaměřit na vylepšení interiéru svého bytu, tak na výstavě jistě ocení nabídku matrací, postelí, roštů, ale také nabídky truhlářské práce na míru nebo vytvoření návrhu sestavení kuchyňské linky nebo vestavěné skříně. Na výstavě se můžete dozvědět více o lehkém způsobu odstranění vodního kamene, ale také si zakoupit krásná mýdla nebo nádobí či žehlící lisy. A pakliže nevíte, jaké jsou povinnosti při údržbě a čištění komínů, přijďte si na výstavu pro písemné informace a seznam kominíků v jihlavském okrese.

 

Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě  STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma., fotka

 

Kromě nápadů, rad a zakoupeného zboží si návštěvníci mohou odnést i mnoho časopisů a tiskovin, které budou volně k dispozici. A tak jako předchozí rok jsme i letos budou moci návštěvníci losovat o hodnotnou cenu – vzácný diamant.Vyplňte kupón, který obdržíte do svých poštovních schránek a při návštěvě výstavy ho nezapomeňte vhodit do losovacího osudí. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majiteli krásného diamantu.

 

Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě  STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma., fotkaNeváhejte a udělejte si čas k návštěvě výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ve dnech 2. – 3. března. Na výstavě strávíte příjemný čas a odnesete si mnoho užitečných rad a nápadů. Vstup na výstavu je zdarma.

Více informací naleznete na www.omnis.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Rada odborníka je k nezaplacení. Na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě ji obdržíte zdarma. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »