Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution

7.3.2019 | | Veletrhy | Komentářů 0 |

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je to ta, kde třídí odpad, používají ekologické čistící prostředky a úsporně nakládají se zdroji? Pokud i vy přemýšlíte nad tím, jak se doma chovat s ohledem na své zdraví i životní prostředí, nenechte si ujít Festival Evolution. Ten se bude konat o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Evolution nese podtitul Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. V hlavní roli však nebude pouze ekologie, ale zdravý životní styl, který jde s ekologickým přístupem k životu ruku v ruce. Prolínat se zde bude pět oblastí, a to Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Na své si tak přijde opravdu každý. Navíc se kromě prodejní části, ve které se bude prezentovat okolo 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí, můžete těšit na bohatý program s téměř 200 vystupujícími.

„Je to neuvěřitelné - v březnu můžeme přivítat jaro na Festivalu Evolution už popatnácté. Najdete tu pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Čekají na vás nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu,“ zve na festival jeho zakladatel Ctirad Hemelík.

Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, fotka

Odhalte tajemství Feng shui

Ať už jste o Feng shui slyšeli nebo jste již měli možnost se s ním blíže seznámit, neměla by vaší pozornosti ujít přednáška Ludmily Djemelové, autorky knihy Tajemství Feng shui, která se věnuje a realizacím interiérů, seminářům, přednáškám a harmonizaci prostoru. "Na přednášce se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Díky tomu pocítíte zlepšení zdraví i vztahů, oživíte a upevníte svůj partnerský vztah, naleznete uspokojení v kariéře a dosáhnete finanční stability,“ říká Ludmila Djemelová.

Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, fotka

Na festivalu budete mít možnost seznámit s přírodními čistícími prostředky do domácnosti, které jsou šetrnější nejen pro naše zdraví ale i pro životní prostředí. Dozvíte se také, že ne vždy musíte nakupovat drahé produkty, ale bez problémů si vystačíte i s tím, co máte doma. Najdete zde rovněž celou řadu ekologických vychytávek a zajímavých produktů, o kterých jste možná dosud neměli tušení.

Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, fotka

Bio i osobní rozvoj

Těšit se ale můžete také na nákup bio produktů, seznámíte se s přínosy nebo nevýhodami alternativních výživových směrů nebo můžete zavítat na některou z přednášek věnujících se osobnímu rozvoji. Dozvíte se, jak poslat do světa svůj talent nebo jak na sobě pracovat. Festival Evolution je určen všem bez rozdílu věku, vyrazit na něj můžete s dětmi, pro které je připraven program i hlídací koutek, stejně jako s prarodiči.

Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, fotka

Více informací o vystavovatelích i programové nabídce včetně možnosti zakoupení vstupenek v předprodeji najdete na www.festivalevolution.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »