Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu

20.3.2019 | Redakce | Veletrhy | Komentářů 0 |

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro návštěvníky vzrušující jízdu. Představí nejen novinky a trendy z oboru od českých a zahraničních výrobců, ale také nabitý program s prestižními závody i soutěžemi o atraktivní ceny. Tak naskočte do sedla a vyrazte ve dnech 29. až 31. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Největší český cyklistický svátek, veletrh FOR BIKES, zaplní v areálu PVA EXPO PRAHA plochu přes 15 000 m2 v pěti halách výstaviště. Na všechny fanoušky tohoto sportu tu čekají tisícovky kol, cyklistických doplňků a nadupaný doprovodný program, který bude parádní oslavou kulatého jubilea. Akce se rozjede po slavnostním zahájení, kterého se v pátek 29. března v 11 hodin zúčastní řada osobností tohoto sportu i mimo něj v čele s ambasadorem akce, paralympionikem Jiřím Ježkem.

Závody pro profesionály i nadšence

Na veletrh se sjedou jezdci z různých oblastí cyklistiky, aby se před návštěvníky blýskli v závodech na silnici, horských kolech či BMX freestylu. V pátek se uskuteční čtvrtý ročník silničního Author kritéria v areálu výstaviště pro jezdce s licencí. Zároveň se pojede i závod skládacích kol Bromton, do kterého se může zapojit každý z návštěvníků. V neděli pak přímo z výstaviště odstartuje pátý ročník závodu na horských kolech HERVIS RACE FOR BIKES, který je určen pro širokou veřejnost.

Po celou dobu veletrhu bude na rampách v Hale 6 probíhat freestyle bmx závod VSA MERCEDES-BENZ. V Hale 1 budou moci návštěvníci sledovat Trialshow, ukázky MTB sprintu či dual slalomu.

Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, fotka
 

Do sedla s celou rodinou

Organizátoři veletrhu nezapomněli ani na nejmenší cyklistické naděje a připravili program i pro celou rodinu. V neděli 31. března se totiž uskuteční Family Day, kde bude možné vyzkoušet si dětské testovací dráhy, pumptrack, dopravní hřiště, pestrou nabídku trenažerů a simulátorů, ale také se například dozvědět něco o základech první pomoci. Pro děti bude připravena také úkolová hra Stezka FOR BIKES nebo elektrokola.

Soutěže o špičková kola

Velkým lákadlem desátého ročníku veletrhu budu i atraktivní soutěže. Připraveny jsou mimo jiné dvě hlavní ceny, které si šťastní výherci odnesou z letňanského výstaviště domů. Pro tuto vzácnou příležitost si společnost Universe Agency připravila celoodpružené horské kolo Author A-Ray 29 a elektrokolo Author Engine 29 v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Milovníci cestování mohou vyhrát zájezd od CK Adventura do Provence v hodnotě 30 tisíc korun.

Přijďte na FOR BIKES za adrenalinovými zážitky i novinkami pro nadcházející cyklistickou sezónu. Více informací na stránkách veletrhu www.forbikes.cz.

Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, fotka
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »