Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc

28.8.2019 | Redakce | Veletrhy | Komentářů 0 |

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME představí oborové trendy a novinky již ve dnech 5. až 7. září 2019. V tradičních prostorách veletrhu, na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, se uskuteční s příjemnou obměnou – souběžně proběhne specializovaný veletrh hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků HODINY A KLENOTY. Na odborníky čeká i atraktivní doprovodný program a spousta novinek.

Osmý ročník kontraktačního veletrhu FOR DECOR & HOME bude letos na podzim plný premiér. Jediná specializovaná akce v daném oboru v České republice nabídne především předvánoční kontrakty pro obchodníky a inspiraci pro odborníky. Velice reprezentativní expozice připravují vystavovatelé z řad výrobců, velkoobchodů, exkluzivních dovozců i rodinných manufaktur.

Samozřejmě jako tradičně se na něm profesionálové z oboru i návštěvníci z řad široké veřejnosti seznámí s trendy v oblasti dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. A také si v rámci doprovodného programu mohou prohlédnout unikátní přehlídku VÁNOČNÍ TRENDY, nově umístěnou ve Vstupní hale I. Jejími autory jsou uznávaní floristé z Česka a Slovenska Jan Karnet, Petr Sikora, Matúš Danko a Tamás Vígh z Maďarska.

Premiéra s klenoty

Velkou premiérou veletrhu v roce 2019 je jeho exkluzivní souběh s akcí HODINY A KLENOTY, která se vůbec poprvé představí na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Hale 4 a poprvé pod taktovkou společnosti ABF, a.s. Návštěvníci uvidí to nejlepší, co v současnosti nabízejí firmy z oboru hodinek, hodin, klenotů, autorských šperků, bižuterie, minerálů, obalových materiálů a dalších souvisejících produktů. Svou oborovou návazností na sortiment dárků tento veletrh vhodně rozšíří dané portfolio FOR DECOR & HOME. Halu 1 obsadí mezinárodní veletrh SBĚRATEL orientovaný na obor filatelie. Vánoční tematiku, ale i celoroční a zahradní dekorace, kuchyňské designové doplňky a populární dárkové zboží najdou návštěvníci v Hale 2. Ducha nejkrásnějších svátků v roce představí také vystavovatelé v Hale 3.

Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, fotka

 

Od vánočních ozdob ke stolování

Bohatý doprovodný program je tradicí, kterou veletrh FOR DECOR & HOME zachová i pro podzimní osmý ročník. Jedním z premiérových lákadel bude ve čtvrtek 5. září v pravé poledne v Přednáškovém sále 1 Vstupní haly I přednáška designérky Ivy Bastlové s názvem Jak se navrhují vánoční ozdoby. Populární odbornice v rámci své show nastíní tajemství ruční výroby skleněných vánočních ozdob.

Dalším z atraktivních bodů programu budou například ukázky zdobení slavnostního stolu a floristická show od společnosti NASTROM. Výstava bude propojena s ukázkovým programem, kdy se každý den veletrhu uskuteční vždy ve 14 hodin v Hale 2 show profesionálních floristů. Návštěvníkům předvedou, jak si naaranžovat květinu na stůl, věnec, interiérovou kytici na různé příležitosti.

Více informací o veletrhu najdete na: www.fordecor.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »